Vi lyssnar och agerar
Det är i samarbetet med våra kunder som PreZero blir ännu bättre, utvecklar våra tjänster och hittar nya och smarta lösningar. Därför genomför vi vartannat år en kundundersökning som ett led i vårt ständiga förbättringsarbete.
Några exempel där vi lyssnat på våra kunder och förbättrat funktionaliteten är kundportalen MinaSidor och PreZero-appen. Via de här digitala tjänsterna har våra kunder koll på och hanterar sina återvinningslösningar när som helst på dygnet.
Kundundersökning 14 mars till 1 april
Nu är det dags igen. Under perioden 14 mars till 1 april kontaktar vi våra företagskunder och ber dem berätta vad de tycker om våra tjänster, om vårt samarbete och om oss som hållbar samarbetspartner.
Vår målsättning och vår önskan är att bli den samarbetspartner som kunder föredrar och uppskattar mest. För att kunna uppnå det är det ett måste att lyssna och agera på kundernas åsikter – och det gör vi.

Bloggredaktionen
press.se@prezero.com